Kaffe och Teskedar 24 delar silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFE OCH TESKEDAR, 24 delar, silver, svenska stämplar, bestående av 6 st kaffeskedar Disa, 12 st kaffeskedar och 6 st teskedar Symfoni, längd ca 95-115 mm, vikt ca 225 g, två etui medföljer

Fint bruksskick.

871626

2021-02-07