Ebbe Höglund oljemålning

Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning
Ebbe Höglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EBBE HÖGLUND (1914-1993): "Yngst i gänget", signerad Ebbe Höglund, olja på duk, ca 51,5x40 cm

871637

2021-02-01