Bordsarmaturer Frankrike

Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, förgyllda och patinerade, höjd inkl. skärm ca 41 cm

Ursprungligen ljusstakar

871646

2021-02-02