Taburetter 2 st tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, tidigt 1900-tal, bemålade, skuren dekor, stoppad sits med textil klädsel, sitthöjd ca 44, 34x34 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

871647

2021-02-05