Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
TABURETTER, 1 par, tidigt 1900-tal, bemålade, skuren dekor, stoppad sits med textil klädsel, sitthöjd ca 44, 34x34 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
871647
2021-02-05