Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad i blyerts Zorn, daterad och signerad 1918 i trycket, etsning, ca 19,5x28,5 cm
871652
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här