Avdelningsskärm, 1900-talets början
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, Louis XV-stil, 1900-talets början, ramar med träskuren dekor rocailler och voluter, fyra landskapsmotiv med blommor och fåglar, olja på duk, varav tre signerade Jeanne, höjd 154,5, längd 226 cm
871653
2021-02-28