Bokhylla 1940-tal
2021-02-05
871663
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, fanerad med björk, 1 flyttbart hyllplan, skåpsdel med invändigt 2 flyttbara hyllplan, höjd ca 72 cm, 150x27 cm
Bruksslitage