Alberto magnelli litografi

Alberto magnelli litografi
Alberto magnelli litografi
Alberto magnelli litografi
Alberto magnelli litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971), efter: Komposition, ur XXe Siècle nr 37, 1971, färglitografi, signerad i trycket, ca 30x23 cm

871666

2021-02-01