Okänd konstnär Stilleben

Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

AUGUSTA PLAGEMANN (1799-1888), Stilleben med champagneglas och frukter, olja på duk, monogramsignerad AP, 36x31 cm
Skador: Liten duklagning

871671

2021-02-28