Oljemålning Gerhard Wihlborg

Oljemålning Gerhard Wihlborg
Oljemålning Gerhard Wihlborg
Oljemålning Gerhard Wihlborg
Oljemålning Gerhard Wihlborg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD WIHLBORG (1897-1982): "Blomsterstilleben", signerad, daterad 41, olja på pannå, ca 68x50 cm

871674

2021-02-03