Marc Chagall litografi
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARC CHAGALL (1887-1985), efter: Komposition, 1951, ur DLM 36-37-38, färglitografi, signerad i trycket, bildyta ca 32,5x24,5 cm
Kuntoraportti
871684
Päivämäärä:
2021-02-01