Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARC CHAGALL (1887-1985), efter: Komposition, 1951, ur DLM 36-37-38, färglitografi, signerad i trycket, bildyta ca 32,5x24,5 cm

Kuntoraportti

871684

Päivämäärä:

2021-02-01