Henri Matisse heliogravyrer

Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer
Henri Matisse heliogravyrer

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter (1869-1954): Heliogravyrer, ca 20 st, tryckta på båda sidor, färglitografiskt omslag (pärm), ur Verve 35-36, bladmått ca 35x26 cm

Pärm med slitage

871688

2021-02-01