Bänk 1900-tal rokokostil

Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil
Bänk 1900-tal rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1900-talets början, rokokostil, klädd i plysch stomme av valnöt, skuren dekor, fast stoppad sits, längd 88, 36x55

Slitage, torrsprickor, märken,

871691

2021-02-01