Bata Mihailovitch färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BATA MIHAILOVITCH f 1923, ´Horisont´,färglitografi, signerad, nr 153/300, motivmått ca 67x49 cm

något gulnad

871694

2021-02-03