Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BATA MIHAILOVITCH f 1923, ´Horisont´,färglitografi, signerad, nr 153/300, motivmått ca 67x49 cm
något gulnad
871694
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här