Spiklykta

Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPIKLYKTA, 1800-tal, för 1 ljus, genombruten dekor samt med rester av bemålning, järnplåt, höjd ca 37 cm

Slitage

871702

2021-02-05