Bord 1800-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1800-tal, stomme av furu, bemålat i svart, svarvade ben samt 2 lådor i sargen, höjd ca 77, 100x65 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Bruks- och åldersrelarterat slitage, färgbortfall, 2 nycklar medföljer vid utlämningen
871708
2021-02-08