Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror, krönet med datering a tergo 19 15/11 46, monogramdekor EG samt bakverk, ca 89x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre färgbortfall

871709

2021-02-02