Oljemålning Per-Hilding Perjons

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-HILDING PERJONS (1911-1998): Kvinna på stol, signerad Perjons, daterad 46-48, olja på pannå, ca 40x32 cm

871719

2021-02-03