Jordglob med kompass
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JORDGLOB, miniatyr, med kompass, 1800/1900-tal, höjd ca 20 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, avskav
871724
2021-02-08