Jordglob med kompass

Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass
Jordglob med kompass

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB, miniatyr, med kompass, 1800/1900-tal, höjd ca 20 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, avskav

871724

2021-02-08