Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): Figurkomposition, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannp, 27x33 cm
"Ett samlarhem"
871736
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här