Olle Nyman oljemålning

Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Figurkomposition, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannp, 27x33 cm

"Ett samlarhem"

871736

2021-02-07