Henri Laurens etsning

Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning
Henri Laurens etsning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): "Tête de Femme", signerad i blyerts Laurens, numrerad 4, monogramsignerad i trycket, bildmått 19x13 cm

"Ett samlarhem"

Gulnad, ej examinerad ur ram

871749

2021-02-07