Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Medelpunkt", signerad och daterad Albert Johansson 1962, blandteknik med collage, bildmått 57x62 cm
"Ett samlarhem"
871753
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här