Albert Johansson blandteknik

Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Medelpunkt", signerad och daterad Albert Johansson 1962, blandteknik med collage, bildmått 57x62 cm

"Ett samlarhem"

871753

2021-02-07