Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, "Condor", soffbord, 1960/1970-tal, bockformat underrede i betsat trä, skiva i glas, höjd 54, 135x95 cm
Bruksslitage, smärre repor i glaset, märken
871759
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här