Soffbord Condor

Soffbord Condor
Soffbord Condor
Soffbord Condor
Soffbord Condor
Soffbord Condor
Soffbord Condor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, "Condor", soffbord, 1960/1970-tal, bockformat underrede i betsat trä, skiva i glas, höjd 54, 135x95 cm

Bruksslitage, smärre repor i glaset, märken

871759

2021-02-05