Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, bord, Carl Malmsten, fanerad, mönsterlagt, rund skiva, tredelad pelarfot, brännmärkt CM, diameter ca 100, höjd ca 60 cm
Bruksslitage, repor, märken
871765
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här