Carl Malmsten bord

Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, bord, Carl Malmsten, fanerad, mönsterlagt, rund skiva, tredelad pelarfot, brännmärkt CM, diameter ca 100, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, repor, märken

871765

2021-02-05