Kornisch

Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNISCH, 1900-talets första hälft, bronserad och förgylld, längd ca 150 cm

871772

2021-02-02