Jan Norén 2 st grafiska blad

Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad
Jan Norén 2 st grafiska blad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN NORÉN, 2 st grafiska blad, "Regattan", färglitografi, signerad, 68/110, motivmått ca 54x41 cm, Serigrafi, signerad samt dat 82, EA, bildmått ca 71x46 cm

seriegrafi något gulat

871773

2021-02-01