Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
JAN NORÉN, 2 st grafiska blad, "Regattan", färglitografi, signerad, 68/110, motivmått ca 54x41 cm, Serigrafi, signerad samt dat 82, EA, bildmått ca 71x46 cm
seriegrafi något gulat
871773
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här