Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CURT ASKER (1930-2015) samt LENNART ASCHENBRENNER (född 1943) Kompositioner, signerade, litografi märkt e.a. färgetsning numrerad 29/48, bladmått ca 54x40 cm samt 74x53 cm
Mjuka veck
871780
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här