Curt Asker samt Lennart Ashenbrenner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CURT ASKER (1930-2015) samt LENNART ASCHENBRENNER (född 1943) Kompositioner, signerade, litografi märkt e.a. färgetsning numrerad 29/48, bladmått ca 54x40 cm samt 74x53 cm

Mjuka veck

871780

2021-02-05