Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Indomabilts I" signerad och daterad a tergo Karl Axel Pehrson -57, bemålat trä, 38x22 cm
"Ett samlarhem"
Lagning, lös del medföljer
871784
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här