Curt Asker

Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker
Curt  Asker

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT ASKER (1930-2015), (3) Kompositioner, signerade Curt Asker, numrerade 25/49, 11/29, samt EA, etsningar, bladmått ca 27x39, 32x27, resp 27x39 cm

Oramade

871786

2021-02-01