Peter Dahl
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): (2) ´´Att alrig hålla tyst´´, signerad och daterat Peter Dahl -72, Provtryck, färglitografi, bladmått, ca 67x80 cm, "Suecia Antiqua et Hodierna - Det forna och nutida Sverige", signerad, litografi, ca 63x83 cm
Oramad, hanteringsveck, 1 med dedikation
871791
2021-02-06