Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (2) ´´Att alrig hålla tyst´´, signerad och daterat Peter Dahl -72, Provtryck, färglitografi, bladmått, ca 67x80 cm, "Suecia Antiqua et Hodierna - Det forna och nutida Sverige", signerad, litografi, ca 63x83 cm

Oramad, hanteringsveck, 1 med dedikation

871791

2021-02-06