Lennart Rodhe goache

Lennart Rodhe goache
Lennart Rodhe goache
Lennart Rodhe goache
Lennart Rodhe goache
Lennart Rodhe goache
Lennart Rodhe goache

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad samt daterad 24-9-46, gouache, bildmått 15x20 cm

"Ett samlarhem"

Fläck

871793

2021-02-07