Marek Oberländer akvarell

Marek Oberländer akvarell
Marek Oberländer akvarell
Marek Oberländer akvarell
Marek Oberländer akvarell
Marek Oberländer akvarell
Marek Oberländer akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

MAREK OBERLÄNDER (1922-1978): Komposition, signerad och daterad M Oberländer -62, akvarell, bildmått 41x27 cm

"Ett samlarhem"

871804

2021-02-07