Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
MAREK OBERLÄNDER (1922-1978): Komposition, signerad och daterad M Oberländer -62, akvarell, bildmått 41x27 cm
"Ett samlarhem"
871804
2021-02-07