Olle Gill

Olle Gill
Olle Gill
Olle Gill
Olle Gill
Olle Gill
Olle Gill

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE GILL (1908-1996): Komposition, signerad och daterad Olle Gill -48, linoliumtryck, bildmått 32x22 cm

"Ett samlarhem"

Gulnad, lös i ram

871810

2021-02-07