Sofia Linde

Sofia Linde
Sofia Linde

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFIA LINDE (född 1980): Fjärilen, signerad färglitografi, numrerad 5/50, bildstrl. ca 35x29 cm

Oramat blad.

871811

2021-02-01