Johan Johansson olja på duk

Johan Johansson olja på duk
Johan Johansson olja på duk
Johan Johansson olja på duk
Johan Johansson olja på duk
Johan Johansson olja på duk
Johan Johansson olja på duk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): landskap, ´Pålsjöhamn´, olja på duk, signerad, ca 50x70 cm

871815

2021-02-03