Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, akvarell, signerad och daterad -78, bildstorlek 24,5 x 32 cm.
Zustandsbeschreibung
871827
2021-02-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner