Håkan Rehnberg

Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg

Klubbat för:

3 000 SEK

6 000 SEK

HÅKAN REHNBERG (född 1953): "Iliaden", 2 goaucher, 3 akvatint samt 1 blandteknik på papper i mapp, samtliga monogramsignerade, mått ca 54 x 36 cm, signerad på insida av mapp, numrerad 4/30, utgiven i Stockholm 1984

871834

2021-02-28