Håkan Rehnberg
Klubbat för:
3 000 SEK
6 000 SEK
HÅKAN REHNBERG (född 1953): "Iliaden", 2 goaucher, 3 akvatint samt 1 blandteknik på papper i mapp, samtliga monogramsignerade, mått ca 54 x 36 cm, signerad på insida av mapp, numrerad 4/30, utgiven i Stockholm 1984
871834
2021-02-28