Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg med studiohanden och årsbokstaven P, höjd ca 5,5, diameter ca 12,5 cm

Smärre slitage

871847

2021-02-07