Fåtölj Discipline
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÅTÖLJ, "Pocket Chair", för Discipline, Italien, 2000-tal, benställning av ek, sits och rygg av naturskinn, bränmärkt, sitthöjd ca 44 cm
Fläckar samt patina på skinn, bruks- och åldersrelaterat slitage
871851
2021-02-06