Fåtölj Discipline

Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline
Fåtölj Discipline

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJ, "Pocket Chair", för Discipline, Italien, 2000-tal, benställning av ek, sits och rygg av naturskinn, bränmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar samt patina på skinn, bruks- och åldersrelaterat slitage

871851

2021-02-06