Berndt Friberg vas Gustavsberg
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 16,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
871852
Päivämäärä:
2021-02-07