Berndt Friberg vas Gustavsberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 16,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

871852

Päivämäärä:

2021-02-07