Pablo Picasso färgakvatint
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): "La Fenêtre de l´atelier à la Californie", 1959, signerad och numrerad i rödkrita, Picasso 114/300, färgakvatint, bildmått ca 40x32 cm
Proveniens: Inköpt Galerie Mensing Hamburg 1999
Ej examinerad ur ram
871853
2021-02-03