Pablo Picasso färgakvatint

Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint
Pablo Picasso färgakvatint

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): "La Fenêtre de l´atelier à la Californie", 1959, signerad och numrerad i rödkrita, Picasso 114/300, färgakvatint, bildmått ca 40x32 cm

Proveniens: Inköpt Galerie Mensing Hamburg 1999

Ej examinerad ur ram

871853

2021-02-03