Inger Persson Gunnar Nylund vaser

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER PERSSON samt GUNNAR NYLUND, 2 st, vaser, Rörstrand, vit samt grön glasyr, signerad i. persson samt monogramsignerad, höjd ca 8-12,5 cm

Smärre slitage

871860

2021-02-07