Kim von Essen, Riddarhuset

Kim von Essen, Riddarhuset
Kim von Essen, Riddarhuset
Kim von Essen, Riddarhuset
Kim von Essen, Riddarhuset
Kim von Essen, Riddarhuset
Kim von Essen, Riddarhuset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KIM VON ESSEN (född 1952): Riddarhuset,
signerad Kim von Essen och numrerad 2/5. Pigmentprint, Bildmått 19x41 cm.

871862

2021-02-28